(Klik op dagdeel om teams te zien en daarna op soort)


02| Dinsdag 09:00 Dames dubbel 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Thérèse van Hout

Connie Cremers

Wilhelmien Smits

Carolien van de Ven

Ingeborg van der Vlist

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Riekje te Meerman

Maria v.d. Loop

Gerda Krösschell

Bernie Poorts

Nelly v.d Wijst

Ine v.d. Horst

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Hansje van Aarssen

Marian vd Berg

Ria Broeren

Nelly van Dijk

 

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Anja van Hout

Anita van Wiechen

Anita van Deijne

Mariette Schepens

Gerda Bongers

Petra Thoonen

Marijke van Uden

Will van de Elzen



05| Donderdag 14:00 Dames dubbel 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Carla Cornelissen

Hannie Kanters

Alice Elschot

Anke v Gemert

 

 

 

 



06| Donderdag 19:00 Dames dubbel 17+ 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Ingrid Akkermans

Janneke Hendriks

Ingeborg Herckenrath

Kim van Tiel

Sophie de Bruijn

Suzanne de Wit

Anne van de Laar

 




  •  klasse

  • Afd 

Yvonne Keuskamp

Angela Rigters

Toos Huibers

Marian van Laanen

Ria Verstralen

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Yvonne de Groot

Miranda de Louw

Nancy Westheim

Karin Klamer

 

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Cora Pluk

Margo van Latum

Jolanda Klotz

Antoinette van Schijndel

Mieke Albers

Wendy Cornelissen

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Jolanda Dekkers

Mieke Dekkers

Marianne Dekkers

Nelly Althuizen

Nicole Schoester

Gerrie van de Laar

Annette van Delft

 



07| Donderdag 19:00 Gemengd dubbel 17+ 1xDD 1xHD 2xGD


  •  klasse

  • Afd 

Wietje van Dongen

Luuk van Dongen

Siem van Dongen

Maartje Daverveld

 

 

 

 



09| Vrijdag 13:00 Gemengd dubbel 50+ 1xDD 1xHD 2xGD


  •  klasse

  • Afd 

Tiny van Grunsven

Dora van Grunsven

Gerry van der Bolt

Theo van der Bolt

Mieke van Boekel

Theo van Boekel

 

 



10| Vrijdag 13:00 Heren dubbel 50+ 4xHD


  •  klasse

  • Afd 

Bert van Gemert

Riny Manders

Gerrie Verbiessen

Miel Peperkamp

Harrie Kanters

John van Helvoort

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Gerard Pijnappels

Jan Coppens

Jan van den Berg

Theo Pijnappels

Martien Pepping

Jos Cranen

Piet de Louw

 




  •  klasse

  • Afd 

Arnold Tiebosch

Bart Hoevenaars

Tiny van Haren

Peter Poorts

Theo van den Ven

Ad Broeren

Albert Voet

 




  •  klasse

  • Afd 

Jos (jsm) Kunneman

Wim Barten

Wim Dekkers

Arnold van Laanen

Jan Laurenssen

Jan van der Wijst

 

 



11| Vrijdag 19:00 Dames dubbel 17+ 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Niki Noijen

Jelke van Helvoort

Kelly Wittenberg

Desi van Schijndel

Britt van der Wijst

Marleen Beekmans

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Cindy de Louw

Elly Smits

Judith Raaijmakers

Jopke Jongen

Kim van Dongen

Lisanne Timmers

 

 



12| Vrijdag 19:00 Dames dubbel 35+ 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Jacqueline Hendriks

Anita de Klein

Antoinette van Dongen-verwijst

Nancy Manders

 

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Kirsten Noijen

Veronique de Wit

Hariette Veldpaus

Jacqueline van Zeeland

Erica Cranen

Manita van de Boom

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Francis Klerkx

Annerie van Oort

Anja Wittenberg

Anne van Wijchen

Jaquelien Verstraten

Emely de Louw

Krista Strik

 



14| Vrijdag 19:00 Gemengd dubbel 35+ 1xDD 1xHD 2xGD


  •  klasse

  • Afd 

Erik van den Hooven

Joris van Dijk

Bianca Jans

Chantal Loefen

Nicole de Klein

 

 

 



15| Vrijdag 19:00 Heren dubbel 17+ 4xHD


  •  klasse

  • Afd 

Sean Callaghan

Jan Smits

Stan Peeters

Roy van den Brand

Youri van Steen

 

 

 



16| Vrijdag 19:00 Heren dubbel 35+ 4xHD


  •  klasse

  • Afd 

Johan Geurts

Coen de Louw

Michiel van Dongen

Joost Kuppen

 

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Ronnie van Deijne

Bas van der Ven

Martien van Oort

Maikel Klerkx

Maurice Verhallen

Roger van Dongen

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Jaap Schreiber

Ronald van der Steen

Leonard van der Ven

Walter Derks

Joop Klerkx

Martijn van Dijk

 

 



20| Zaterdag 09:00/16:30 Gemengd 17+ 1xDE 1xHE 1xDD 1xHD 1xGD


  •  klasse

  • Afd 

Misjel Smits

Kay vd Vorle

Bart van Gemert

Janne van Gemert

Denise Derks

 

 

 



22| Zaterdag 09:00/16:30 Heren 17+ 4xHE 2xHD


  •  klasse

  • Afd 

Jan van den Berg

Roy van Lokven

Jordy van de Vorle

Paul van Nistelrooij

Nic Kroot

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Noud van Haren

John van Lokven

Erik Dortmans

Mickey van de Vorle

Ronnie Krosschell

 

 

 




  •  klasse

  • Afd 

Ruud van Bakel

Coen Bongers

Luuk Bongers

Dennis Thoonen

Mark van Zutphen

 

 

 



25| Zaterdag 09:00/16:30 Heren dubbel 17+ 4xHD


  •  klasse

  • Afd 

Jo Voet

Theo van Deijne

Ger Bongers

Paul Elschot

 

 

 

 



26| Zaterdag 09:00/16:30 Heren dubbel 50+ 4xHD


  •  klasse

  • Afd 

William van Stiphout

Rene Noijen

Ronald Keuskamp

May vd Vorle

Ad Laurenssen

 

 

 



27| Zondag 09:00/16:30 Dames dubbel 4xDD


  •  klasse

  • Afd 

Kaylee Speek

Lienne van der Wijst

Tara van Dongen

Jinte Dekkers

Elke van Diermen

Kim van den Brand